WITAMY NA NOWO

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak wygodne. Wystarczy złożyć zamówienie w optymalizowanym pod względem użyteczności sklepie, a my zadbamy, żeby niczym więcej nie musieli się Państwo martwić. To tylko kilka kroków!

WYGODNA BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Ciężko zdecydować się na ulubiony sposób płatności? Spokojnie, zadbaliśmy o wszystko największy dostawca płatności online w Polce, Przelewy24 dostarcza nam możliwość bezpośrednich zautomatyzowanych płatności z największej gamy banków w kraju oraz płatności kartami kredytowymi. Jeśli jednak wolą Państwo wykonać tradycyjny przelew lub zapłacić przy odbiorze u kuriera to również nie problem. Wszystkie płatności gwarantowane są wysokiej jakości certyfikatem SSL, dbającym o bezpieczeństwo Państwa danych!

MONITOROWANA DOSTAWA DO DRZWI DOMU

Żeby zadbać o Państwa spokój, w trakcie całego zamówienia będziemy przesyłali Państwu informacje o jego statusie, również SMSem! Po wysłaniu przesyłki otrzymacie Państwo numer, który pozwoli śledzić przesyłkę w drodze do Państwa domu.

NAJLEPSZE OFERTY DLA NASZYCH KLIENTÓW

Mamy nadzieję, że zakupy online w naszym E-sklepie sprawią Państwu dużo przyjemności. Żeby dodatkowo o to zadbać przygotowaliśmy wiele możliwości. Wystarczy założyć konto i odkryć szeregi przywilejów. Oto tylko cześć z:

  • otrzymanie rabatowej KARTY KLUBOWEJ CHOLEWIŃSKI
  • specjalne oferty z okazji Państwa urodzin
  • pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o wyprzedażach, promocjach i ofertach specjalnych
  • preferencyjny serwis wynikający z przynależności do KLUBU PRZYJACIÓŁ CHOLEWIŃSKI
  • dostęp do historii zakupów

KUPUJ TERAZ TAK JAK LUBISZ!